Модельный ряд Daewoo

Отзыв о Daewoo Nexia 2013 года

Автомобиль: Daewoo Nexia N150 2013 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 45236 км, двигатель - 1.5 бензин
Автор: Виктор (Украина, Кривой Рог)   26.02.2015

Машина ok!!! Саме то для наших доріг. Ціна в зрінянні з нашими машинами теж... - хотілося б дишевше. Тільки ми ж ... не узбеки. В Узбекистані вона 5000 баксів в магазині коштує. б-у 1000 зелених до 100 тис. пробігу.

Ну хвате про ціни, поговоримо про машину. Розхід пального 7.5 по місту і 8 взимку з невеличким прогрівом - довго не грію. Ходова и двигло бомба. В такі ями вскакував шо думав все повідлітає. Та ні Даже ходова хоть би хни. Спеціально їздив на діагностику після того. Діски на 14 дюймів, ризина 185/60 Continental ContiComfortContact. Я на машинах не їздю, я літаю. Наскільки хороша ходова шо діски не погнув ні разу. Да, діски не всі підходять, краще помірять, а потім куплять ЕТ- виліт тільки - 49 тому, що на передку зажимає супорта. Взимку на зимовій ризині Michelin Alpin A4 вообще клас - керованість суперська.

Херовий Салон малий для наших баб з заді. Спереді так собі - на мій погляд в Матізі краще. Вмене був Матіз можу сказати з впененістю. Двері передні, посадка для крупної людини не підходять. Багажник великий, але для чого. Баштана вже нема сапи возить.

Плюсы автомобиля: Ходова. Кліринс.

Минусы автомобиля: Салон менший чим у Матіза.

Совет покупателю: Я впенений, шо за ВАЗи та Ланоси краща.

Тест-драйв Daewoo Nexia: Подарок на десять миллионов
Подарок на десять миллионов

Еще до создания совместного предприятия с «Дженерал Моторс» в Узбекистане решили: «Пора!» И выделили $10 млн. на модернизацию «Нексии».

Продажа б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2006 Daewoo Lanos 2.400$ 2006 153.000 км